Dla sponsorów

Ambasadorami naszych projektów są miedzy innymi wicemistrz świata, mistrzowie i rekordziści Polski, najlepsi polscy nurkowie o światowej renomie...

Nasz projekt „Bezpieczna Hańcza +1%" objął honorowym patronatem Marszałek Województwa Podlaskiego...

Jesteśmy wiarygodnym partnerem - wspierają nas między innymi Google, Microsoft, Philips, Planimo, Adequate i inni...

Safe Water Association jest partnerem międzynarodowej kampanii SaveLives jako jedna z trzech organizacji pozarządowych w Polsce...

Safe Water Association (SWA) jest stowarzyszeniem osób fizycznych, organizacją pozarządową, działającą non-profit, powstałą w 2008 roku. Jesteśmy zarejestrowani w KRS pod numerem 0000319349. Od 2009 roku posiadamy status organizacji pożytku publicznego potwierdzający spełnianie wysokich standardów merytorycznych i transparentność zasad działania.

Jesteśmy najprężniej działającą organizacją tego typu w środowisku nurkowym. Naszą stronę internetową www.swa.org.pl odwiedza miesięcznie ok 5000 unikalnych użytkowników (statystyka ta nie obejmuje bezpośrednich wejść na stronę projektu „Bezpieczna Hańcza +1%"). Nasze logo pojawia się przy większości imprez nurkowych i zawodów freedivingowych. Chętnie wspieramy inne organizacje działające na rzecz rozwoju i bezpieczeństwa sportów wodnych.

Safe Water Association jest organizacją skupiającą ludzi połączonych wspólnymi dążeniami i wizją. Jednak bez wsparcia z zewnątrz nasze cele nie mogą być efektywnie realizowane. Dlatego zapraszamy do pomocy i współpracy firmy dla których hasło bezpieczeństwa może być ważnym wyróżnikiem w komunikacji. Te, których oferta jest związana ze sportami wodnymi, albo takie, które chcą budować szerszy, niż tylko branżowy, kontekst dla swojej marki.

Zapraszamy wszystkich, którzy uważają, że cele jakie sobie postawiliśmy są godne wsparcia czy to materialnego, czy osobistego.

Decydując się na współpracę lub sponsoring SWA, dotrzesz do typowej grupy ludzi uprawiających aktywnie sporty wodne, w tym także aktywności określane jako ekstremalne. O ile w przypadku tej grupy, można mówić o typowości. Wspólnym mianownikiem dla tych społeczności byłoby świadome podejmowanie działań, które wymagając profesjonalnego szkolenia i doświadczenia, oferują podniesiony poziom ryzyka, silne emocje, rywalizację i, co nie najmniej ważne indywidualna, elitarną rozrywkę.

Jest to szybko rozwijająca się grupa aktywnych zawodowo dorosłych – od 25 do 55 roku życia. Pracujących w wielkich miastach, w środowiskach gdzie uprawianie sportów jest elementem lifestylu. Ich dochody plasują się znacznie powyżej średniej, a jako bardzo wyrobieni konsumenci słabo reagują na standardowy przekaz marketingowy. Podróżują, by realizować swoje pasje, nie rzadko są entuzjastami kilku dziedzin sportu, do których zachęcają także członków swoich rodzin.

Oryginalność i niepowtarzalność strategii promocyjnej, opartej o współdziałanie z SWA, a więc dopasowanej do wymagającego odbiorcy, może zapewnić Twojej marce lub produktom znaczny potencjał rozwojowy.

Safe Water Association zostało zaproszone do programu Google Grants - Program Google Grants ma na celu wspieranie organizacji podzielających filozofię firmy Google dotyczącą służenia społeczeństwu poprzez pomaganie światu w takich dziedzinach jak nauka i technika, edukacja, globalna ochrona zdrowia publicznego, ochrona środowiska, ochrona praw dziecka i sztuka.

Safe Water Association jest również uczestnikiem programu Unlimited Potnetial firmy Microsoft. Firma Microsoft wychodzi z założenia, że ​​technologia stwarza ogromne możliwości rozwoju. Dlatego też, współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi na całym świecie i oferuje im technologiczne narzędzia, które pomagają im w realizowaniu ich misji. Dzięki programowi, jako organizacja mamy dostęp do zasobów związanych z nowoczesnymi technologiami, które przyczyniają się do poprawy życia ludzi i przekształcania ich społeczności.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PARTNERÓW

Darowizna na rzecz Safe Water Association

Kwota: PLN

Płatności obsługuje dotpay.pl

Bezpieczna Hańcza 1%

opp1proc