Szkolenia z użycia AED

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z użycia AED napisz do nas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Nasi instruktorzy mogą przeprowadzić szkolenie z pierwszej pomocy z użyciem AED również w Twojej firmie. Nasze szkolenie może również urozmaicić wyjazd dla partnerów lub wyjazd integracyjny i połączyć przyjemne z pożytecznym – z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrze sprawdza się w takich sytuacjach.

Uczymy praktycznych umiejętności a wszystkie zajęcia prowadzone są w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do nauki ratownictwa przedmedycznego a ćwiczenia zawsze odbywają się w podziale na małe grupy tak, aby każdy uczestnik szkolenia miał możliwość nabycia określonych umiejętności.

Zapraszamy również na strony Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) - znajdują się na niej do bezpłatnego pobrania algorytmy postępowania dla różnych epizodów nagłych zatrzymań krążenia (NZK) w postaci przejrzystych posterów.

Darmowy dostęp możliwy jest po rejestracji.

www.erc.edu/index.php/doclibrary/en/142/1/

MATERIAŁY SĄ OPRACOWANE W JĘZYKU POLSKIM

Darowizna na rzecz Safe Water Association

Kwota: PLN

Płatności obsługuje dotpay.pl

Bezpieczna Hańcza 1%

opp1proc