Emergency ID Card

 

Zastanów się - czy gdyby w ostatni weekend w trakcie Twojego wyjazdu z gupą klientów wydarzył się nieszczęśliwy wypadek (niekoniecznie nurkowy) wiedziałbym kogo poinformować w momencie, gdy któryś z uczestników trafia nagle do szpitala? Czy każdego znasz na tyle, że wiedziałbyś kogo zawiadomić? Masz telefon do partnerki/partnera, kogoś z rodziny w swoim telefonie? Niestety najczęściej myślimy o tym po fakcie - warto pomyśleć wcześniej...

EIDC logo-03

Naszym celem jest wyposażenie jak największej liczby osób nurkujących (ale nie tylko) w personalizowaną kartę ICE. Karta obok zdjęcia i dany osobowych zawierać będzie także 2 numery ICE (więcej o tym czym jest ICE czytaj tutaj), numer ubezpieczenia DAN oraz oświadczenie woli o pobraniu narządów do przeszczepu (więcej o tym czym jest ICE czytaj tutaj).

Numer DAN i oświadczenie woli nie są obowiązkowe, ale zależy nam na promowaniu tych rzeczy.

Dlaczego warto aby każdy posiadał kartę? Z punktu widzenia Centrum Nurkowego / Bazy Nurkowej istotne są naszym zdaniem dwa obszary bezpośrednio związane z bezpieczeństwem - nurkujących z Tobą klientów i Twoim jako organizatora.

  1. Proponując zakup kart lub wręczając ją w ramach opłaty za kurs pokazujesz, że realnie działasz w zakresie bezpieczeństwa nurkowania a nie tylko operujesz utartymi sloganami. Twoje Centrum Nurkowe należąc do partnerów akcji robi więcej niż przewiduje standard - takie działania budują przewagę marketingową na rynku i zaufanie klientów do Ciebie jako odpowiedzialnego instruktora.
  2. Posiadanie kart ułatwia Twoje działania - wystarczy, że zbierzesz na czas wyjazdu lub pobytu w bazie karty od uczestników nurkowań (tak jak zbiera się licencje nurkowe np. na safari w Egipcie czy w bazach w Chorwacji) - dzięki temu dysponujesz newralgicznymi danymi w momencie sytuacji kryzysowej, niekoniecznie nawet związanej bezpośrednio z wypadkiem nurkowym, takiej jak wypadek samochodowy czy nagłe problemy zdrowotne.

Safe Water Association promując kartę zawsze będzie promowała również centra partnerskie. Całość zysków z projektu EIDC będzie przeznaczona na rozwój tego projektu oraz na działania statutowe naszego stowarzyszenia. Tak jak w wypadku innych projektów – działania SWA nie są nastawione na zysk. Dlatego cena kart (łącznie z kosztami wysyłki) nie przekroczy 9,9 pln.

v1-certyfikat-normal-puste  v1-certyfikat-gold-puste  v1-certyfikat-platinum-puste

ZASADY PROGRAMU PARTNERSKIEGO

Każde centrum po zamówieniu określonej poniżej ilości kart w roku kalendarzowym otrzymuje określony status Centrum Partnerskiego na kolejne lata.
Status "Złote Centrum Partnerskie" i "Centrum Partnerskie" przyznawany jest na okres 2 kolejnych lat kalendarzowych.
Status "Platynowe Centrum Partnerskie" przyznawany jest na okres 3 kolejnych lat kalendarzowych.

Uzyskanie (zmiana statusu na wyższy/niższy) następuje w kolejnym roku kalendarzowym po przekroczenia zamówień określonej ilości kart.
W celu utrzymania statusu należy w dowolnym roku kalendarzowym w trakcie posiadania statusu wydać określoną w danym statusie liczbę kart.
• Centrum Partnerskie EIDC - 25 kart
• Złote Centrum Partnerskie EIDC - 50 kart
• Platynowe Centrum Partnerskie EIDC - 100 kart

W ramach promocji centrów nurkowych razem z kartą wysyłane będą materiały reklamowe które nam dostarczycie. Maksymalny format ulotki – A4 z możliwością złożenia do A5 (format koperty w której wysyłana będzie karta EIDC).
• Centrum Partnerskie EIDC – 1 ulotka
• Złote Centrum Partnerskie EIDC – 2 ulotki
• Platynowe Centrum Partnerskie EIDC - 3 ulotki

 

Przykład:
Od stycznia do maja 2015 roku Centrum Nurkowe wydało 30 kart - otrzymuje status Centrum Partnerskie EIDC na rok 2016 i 2017.
Od maja do czerwca 2015 roku centrum wydało kolejnych 75 kart - otrzymuje więc status Platynowego Centrum Partnerskiego EIDC na lata 2016, 2017, 2018. Jeżeli w roku 2016 wyda co najmniej 100 kart - utrzyma status na lata 2017, 2018, 2019. Jeśli w roku 2016 wyda 80 kart, ale w 2017 wyda ponad 100 kart - utrzyma status na lata 2018, 2019, 2020. Jeśli w roku 2016, 2017 i 2018 wyda mniej niż 100 kart, ale więcej niż 50 - otrzyma status Srebrnego Centrum Partnerskiego EIDC na taka 2019, 2020.

 

WSZYSTO O PROJEKCIE EMERGENCY ID CARD ZNAJDZIESZ NA STRONIE WWW.EIDC.PL

EIDC-wiz3-bez-tla

Darowizna na rzecz Safe Water Association

Kwota: PLN

Płatności obsługuje dotpay.pl

Bezpieczna Hańcza 1%

opp1proc